MEAN WELL RSP-2400-24 τροφοδοτικό μεταγωγής υψηλής απόδοσης κλειστού τύπου
Πιστοποίηση
Κίνα Achievers Automation Limited Πιστοποιήσεις
—— Κύριος Άρι Γουιμπόβο - Υπεύθυνος Προμηθειών
—— Κύριε Αχμέντ Ράζα-Επιχειρήσεις Ντιρέ
—— κ. Khalid - Διευθυντής Έργου
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: MEAN WELL
Πιστοποίηση: ATEX
Αριθμό μοντέλου: RSP-2400-24
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: χαρτοκιβώτιο
Όροι πληρωμής: T/T, Alipay, PayPal
Δυνατότητα προσφοράς: 100pcs το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Στρατηγική εξομάλυνσης: Φίλτρο χαμηλής διέλευσης και καμπύλης S Τάση εισόδου: 24V DC
Εφαρμογή: Χημικές και ηλεκτροπαραγωγικές μονάδες Μέτρηση του μήκους: 50...7620 mm
Λειτουργία μεταγωγής: Ελαφριά/σκοτεινή εναλλαγή Λειτουργικό σύστημα: Windows Embedded Standard 7
Εκδοχή: Επικοινωνία στιγμιότυπου Πραγματική αξία: Τιμή Negotiabled
Επισημαίνω:
κλειστού τύπου τροφοδοτικό μεταγωγής 2400W
Τροφοδοτικό συμβατό με PLC Beckhoff
Λεπτομέρειες Προϊόντος:
Κατασκευαστής: MEAN WELL
Αριθμός Προϊόντος: RSP-2400-24
https://www.achievers-automation.com      Περισσότερα Προϊόντα
Περιγραφή:
Το RSP-2400-24 από MEAN WELL (Meanwell) είναι ένα τροφοδοτικό μεταγωγής υψηλής απόδοσης σε κλειστό περίβλημα, σχεδιασμένο για βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν αξιόπιστη, υψηλής ισχύος έξοδο DC. Παρέχοντας 2400W μέγιστης ισχύος στα 24V DC και 100A ρεύμα εξόδου, αυτή η μονάδα μονής εξόδου συνδυάζει ενεργειακή απόδοση (έως 91%), διόρθωση ενεργού συντελεστή ισχύος (PFC) και ισχυρά χαρακτηριστικά προστασίας για να διαπρέψει σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Ο συμπαγής σχεδιασμός χαμηλού προφίλ 1U, οι ευέλικτες λειτουργίες ελέγχου και οι παγκόσμιες πιστοποιήσεις ασφαλείας το καθιστούν μια αξιόπιστη λύση για αυτοματισμό εργοστασίων, εξοπλισμό δοκιμών και βιομηχανικά συστήματα υψηλής ισχύος.
Λεπτομέρεια:
Γενικά Τύπος Προϊόντος Τροφοδοτικό Μεταγωγής σε Κλειστό Περίβλημα
Σειρά RSP-2400
Διαμόρφωση Εξόδου Μονή Έξοδος
Εγγύηση 3 Έτη
Είσοδος Εύρος Τάσης Εισόδου AC 180 – 264 VAC
Εύρος Τάσης Εισόδου DC 254 – 370 VDC
Προστασία Εισόδου Περιορισμός Ρεύματος Ενεργού Υπερτάσεως
Έξοδος Ονομαστική Τάση Εξόδου 24 VDC
Μέγιστο Ρεύμα Εξόδου 100 A
Μέγιστη Ισχύς Εξόδου 2400 W
Εύρος Τάσης Τριμαρίσματος 20 – 110% της Ονομαστικής Τάσης Εξόδου
Απόδοση Έως 91%
Απόδοση & Έλεγχος Συντελεστής Ισχύος (PF) > 0.95 (με Active PFC)
Λειτουργίες Ελέγχου Τηλεχειριστήριο On/Off, Remote Sense
Βοηθητική Έξοδος 12V DC / 0.1A (για τηλεχειρισμό)
Σήματα Συναγερμού Επαφή Ρελέ & Σήμα TTL
Μηχανικά & Θερμικά Μέθοδος Ψύξης Ενσωματωμένος ανεμιστήρας DC με έλεγχο ταχύτητας
Διαστάσεις (Μ x Π x Υ) 278 mm x 177.8 mm x 63.5 mm
Καθαρό Βάρος Περίπου 3.3 kg
Συναρμολόγηση Κλειστό Περίβλημα (1U Low-Profile)
Περιβαλλοντικά Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας -30 °C έως +70 °C
Πιστοποιήσεις Πρότυπα Ασφαλείας UL 60950-1, TÜV EN 60950-1
Πρότυπα EMC EN 55022 Class B, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-4 Series
MEAN WELL RSP-2400-24 τροφοδοτικό μεταγωγής υψηλής απόδοσης κλειστού τύπου 0
MEAN WELL RSP-2400-24 τροφοδοτικό μεταγωγής υψηλής απόδοσης κλειστού τύπου 1
Μάρκα
MEAN WELL RSP-2400-24 τροφοδοτικό μεταγωγής υψηλής απόδοσης κλειστού τύπου 2
MEAN WELL RSP-2400-24 τροφοδοτικό μεταγωγής υψηλής απόδοσης κλειστού τύπου 3
MEAN WELL RSP-2400-24 τροφοδοτικό μεταγωγής υψηλής απόδοσης κλειστού τύπου 4
Παρακάτω είναι οι ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΜΑΡΚΕΣ που χειριζόμαστε τα τελευταία 12 χρόνια:
Κατασκευή
Προϊόντα
Bently Nevada
3500 Σύστημα Παρακολούθησης Δονήσεων
3300 Proximity Probes, Sensors & Transducer Systems
ALLEN BRADLEY
Βιομηχανικά Προϊόντα Ελέγχου
Pepperl-Fuchs
Βιομηχανικοί Αισθητήρες & Μονωμένο Φράγμα
MTL Instruments
Μονωμένο Φράγμα
Endress+Hauser
Ροή, Στάθμη, Όργανο Ανάλυσης Υγρών
YOKOGAWA
DCS & Field Instruments & Process Analyzers
TE
Δυναμικά Προϊόντα
Georg Fischer
Σύστημα Σωληνώσεων
SMC
έλεγχοι, διεργασίες και Βιομηχανικά προϊόντα
SICK
Αισθητήρας Laser
FESTO
Πνευματικό & Ηλεκτρικό Προϊόν Αυτοματισμού
Rosemount
Αναλυτικά Προϊόντα
ASCO
Ηλεκτροβαλβίδες
IFM
Αισθητήρες & Ελεγκτές
SCHMERSAL
Διακόπτες ασφαλείας & Συστήματα ασφαλείας
ABB
V18345 Valve Positioner
SIEMENS
Μονάδες PLC & Πομπός
FISHER
DLC3100 Digital Level Controller
TELEDYNE
Αισθητήρας Οξυγόνου & Fuel Cell
DETCON
Προϊόντα Ανίχνευσης Αερίου
HONEYWELL
Διακόπτες & Πομπός
VEGA
Προϊόντα Μέτρησης Στάθμης
AUMA
Ηλεκτρικοί ενεργοποιητές και κιβώτια ταχυτήτων
YASKAWA
Βιομηχανικά Ac Drives
BECKHOFF
Ελεγκτές & Μονάδες I/O
BALLUFF
Αισθητήρες Γραμμικής Θέσης
B&R
Μονάδα PLC
Phoenix Contact
Στέγαση
Harting
Connector Han
Συχνές Ερωτήσεις της Achievers
Ε: Είναι τα Προϊόντα Γνήσιες Μονάδες OEM;
Ε: Πώς θα κανονίσετε την αποστολή;
Ε: Ποια είναι η εγγύηση των εμπορευμάτων;
Α: Εγγύηση ενός έτους.
Ε: Ποια είναι τα προϊόντα με τις καλύτερες πωλήσεις;
Ratings & Review
Overall Rating
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratings
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%