Κύλινδρος προφίλ προτύπου ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 σχεδιασμένος
Πιστοποίηση
Κίνα Achievers Automation Limited Πιστοποιήσεις
—— Κύριος Άρι Γουιμπόβο - Υπεύθυνος Προμηθειών
—— Κύριε Αχμέντ Ράζα-Επιχειρήσεις Ντιρέ
—— κ. Khalid - Διευθυντής Έργου
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Festo
Αριθμό μοντέλου: DSBC-50-50-PPVA-N3
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Χρόνος παράδοσης: σε απόθεμα
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100pc
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: Πνευματικός κύλινδρος Αρχή λειτουργίας: Ενιαία ή διπλή δράση
C Αξία: 40,49 l/sbar Στεγανοποιητικό υλικό: NBR
Τύπος καλωδίου: πολυμερής ίνα Τύπος μαξιλαρίου: Ευκανόνιστος
Επίπεδο προστασίας: IP54
Επισημαίνω:
Κύλινδρος προφίλ προτύπου ISO Festo
Κύλινδρος Festo DSBC-50-50-PPVA-N3
Φέστο DSBC-50-50-PPVA-N3 κυλίνδρος προφίλ πρότυπου ISO σχεδιασμένος
Περιγραφή:
Κατασκευαστής: Φέστο
Η Ελλάδα είναι η πρώτη χώρα στην Ένωση στην οποία το σύστημα αυτό εφαρμόζεται.Περισσότερα Προϊόντα
Το Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 είναι ένας κυλίνδρος προφίλ προτύπου ISO με ακριβή μηχανική που έχει σχεδιαστεί για αξιόπιστη γραμμική κίνηση στον βιομηχανικό αυτοματισμό.έχει διάμετρο έμβολο 50 mm και στροφή 50 mm, παρέχοντας ισχυρή ισχύ για τη συμπίεση, τοποθέτηση και επεξεργασία ελαφρών υλικών, σύμφωνα με τα πρότυπα ISO 15552 (ISO 6431, VDMA 24562)Αυτός ο κυλίνδρος διπλής δράσης είναι εξοπλισμένος με ρυθμιζόμενο πνευματικό μαξιλάρι στα δύο άκρα για την ελαχιστοποίηση της πρόσκρουσης στην τελική θέση και του θορύβου λειτουργίαςΗ ανθεκτική κατασκευή του, ο σχεδιασμός που είναι έτοιμος για αισθητήρες και οι ευπροσάρμοστες επιλογές τοποθέτησης εξασφαλίζουν την απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε διάφορα βιομηχανικά συστήματα, από τις γραμμές συναρμολόγησης αυτοκινήτων έως τα μηχανήματα συσκευασίας.
Λεπτομέρειες:
Τύπος Κύλινδρο με πρότυπο προφίλ ISO, διπλής δράσης, μονοπυστών
Βασικές διαστάσεις - Διάμετρος του έμβολο: 50 mm
- Διάρκεια ρεύματος: 50 mm
- μήκος του μαξιλαριού: 22 mm
Παράμετροι λειτουργίας - Περιοχή λειτουργικής πίεσης: 0,4 bar (0,04 MPa) έως 12 bar (1,2 MPa)
- Μέσο λειτουργίας: συμπιεσμένος αέρας (ISO 8573-1:2010 τάξη 7:4:4)
- Θέση τοποθέτησης: Προαιρετική (όποιος προσανατολισμός)
Δεδομένα δύναμης και κίνησης - Θεωρητική δύναμη (προχωρημένη κίνηση, 6 bar): 1178 N
- Μάζα κίνησης (0 mm Στροφή): 365 g
- Πρόσθετη κινούμενη μάζα ανά 10 mm στροφή: 25 g
Μηχανικά δεδομένα - Συνολικό βάρος του προϊόντος: 1,48 kg (1480 g)
- Βασικό βάρος (0 mm στροφή): 1190 g
- Τριχόπλευρο ράβδου έμβολο: M16 x 1,5 (αρσενικό)
- Υλικό θήκης: κράμα αλουμινίου υψηλής ποιότητας (ανωτισμένο)
Συνδέσεις και τοποθέτηση - Πνευματική σύνδεση: G 1/4
- Ενέργεια πρόσκρουσης (τελευταίες θέσεις): βελτιστοποιημένη για εφαρμογές μεσαίου φορτίου
Πιστοποιητικά & Πρότυπα - Συμμόρφωση: ISO 15552, ISO 6431, VDMA 24562, RoHS
- Χώρα καταγωγής: Γερμανία
Ανίχνευση θέσης - Συνδυασμός αισθητήρων: διακόπτες εγγύτητας
- Εγκατάσταση αισθητήρα: Ενσωματωμένη θέση σε μία πλευρά του προφίλ
Κύλινδρος προφίλ προτύπου ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 σχεδιασμένος 0
Κύλινδρος προφίλ προτύπου ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 σχεδιασμένος 1
Ετικέτα
Κύλινδρος προφίλ προτύπου ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 σχεδιασμένος 2
Κύλινδρος προφίλ προτύπου ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 σχεδιασμένος 3
 Κύλινδρος προφίλ προτύπου ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 σχεδιασμένος 4
Παρακάτω είναι τα κορυφαία εμπορικά σήματα που χειριζόμαστε τα τελευταία 12 χρόνια:
Κατασκευή
Προϊόντα
Μπέντυ Νεβάδα
3500 Σύστημα παρακολούθησης δονήσεων
3300 Συστήματα ανίχνευσης εγγύτητας, αισθητήρων και μετατροπέων
Αλέν Μπράντλεϊ
Προϊόντα Βιομηχανικού Ελέγχου
Αμύγδαλα
Βιομηχανικοί αισθητήρες και απομονωμένο φράγμα
Μέτρα MTL
Απομονωμένο φράγμα
Endress+Hauser
Όργανο ανάλυσης ροής, επιπέδου, υγρού
Γιοκογκάβα
DCS και όργανα πεδίου και αναλυτές διεργασιών
ΤΕ
Δυναμικά προϊόντα
Γκέοργκ Φίσερ
Σύστημα σωλήνων
ΜΜΚ
Ελέγχου, διεργασίας και Βιομηχανικών προϊόντων
Ασθενής
Αισθητήρας λέιζερ
ΦΕΣΤΟ
Πνευματικό και ηλεκτρικό προϊόν αυτοματισμού
Ροζμόουντ
Ανάλυση προϊόντων
ΑΣΚΟ
Σολενοειδείς βαλβίδες
ΔΝΤ
Αισθητήρες και ελεγκτές
SCHMERSAL
Διακόπτες ασφαλείας και συστήματα ασφαλείας
ABB
V18345 Διαθέτης θέσης βαλβίδας
ΣΙΜΕΝΣ
Μονούλες PLC & Μεταδότης
ΠΑΣΚΑΡΟΣ
DLC3100 Ψηφιακός ελεγκτής επιπέδου
TELEDYNE
Αισθητήρας οξυγόνου και κυψέλη καυσίμου
ΔΕΤΚΟ
Προϊόντα ανίχνευσης αερίων
HONEYWELL
Επικοινωνίες και πομπός
ΒΕΓΑ
Προϊόντα μέτρησης επιπέδου
ΑΕΜΑ
Ηλεκτρικοί κινητήρες και κιβώτια ταχυτήτων
Γιάσκαβα
Βιομηχανικοί κινητήρες AC
Μπέκχοφ
Ελεγκτές & Ενότητες Ε/Υ
ΠΑΛΟΥΛΟΣ
Αισθητήρες γραμμικής θέσης
B&R
Μονάδα PLC
Επικοινωνία με τον Φοίνιξ
Διαμονή
Χάρτινγκ
Συνδετήρας Χαν
Ενημερωτικά ερωτήματα των επιτυχημένων
Ε: Τα προϊόντα είναι γνήσιες μονάδες OEM;
Ε: Πώς θα οργανώσετε την αποστολή;
Ε: Ποια είναι η εγγύηση των εμπορευμάτων;
Α: Εγγύηση ενός έτους.
Κύλινδρος προφίλ προτύπου ISO Festo DSBC-50-50-PPVA-N3 σχεδιασμένος 5
Ratings & Review
Overall Rating
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratings
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%